italic79
Recent Ratings
Check out italic79's...
85 95% | ZeroZeroZero (2020) - Rated 26 Nov 2020 |
70 81% | Snatch (2000) - Rated 26 Nov 2020 |
68 68% | Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 26 Nov 2020 |
70 81% | Toy Story 3 (2010) - Rated 26 Nov 2020 |
20 9% | Big Hero 6 (2014) - Rated 26 Nov 2020 |
30 22% | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 26 Nov 2020 |
60 59% | The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 26 Nov 2020 |
50 45% | Uncle Buck (1989) - Rated 26 Nov 2020 |
50 45% | Cinema Paradiso (1988) - Rated 26 Nov 2020 |
20 9% | Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 26 Nov 2020 |