itchycoil

itchycoil
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% Network (1976) - Rated 03 Feb 2019
90 75% Solaris (2002) - Rated 03 Feb 2019
40 15% End of Days (1999) - Rated 03 Feb 2019
100 90% The Scenic Route (1978) - Rated 03 Feb 2019
80 65% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 03 Feb 2019
75 50% The World's End (2013) - Rated 03 Feb 2019
68 25% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 03 Feb 2019
70 35% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 03 Feb 2019
33 5% Knocked Up (2007) - Rated 03 Feb 2019
100 90% Showgirls (1995) - Rated 03 Feb 2019