itsadrian

itsadrian
Movie Buff - 337 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2010
Location: Malaysia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 27% Rocky Balboa (2006) - Rated 04 Jan 2011
68 32% Role Models (2008) - Rated 04 Jan 2011
50 17% Bamboozled (2000) - Rated 04 Jan 2011
71 40% In Good Company (2004) - Rated 04 Jan 2011
80 66% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 04 Jan 2011
83 74% District 9 (2009) - Rated 04 Jan 2011
40 8% Jingle All the Way (1996) - Rated 04 Jan 2011
78 57% Red (2010) - Rated 04 Jan 2011
60 23% Down to Earth (2001) - Rated 04 Jan 2011
92 92% Spirited Away (2001) - Rated 04 Jan 2011