itsinabook

itsinabook
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 18 Jan 2020
70 30% The Great Gatsby (2013) - Rated 18 Jan 2020
80 60% Tremors (1990) - Rated 18 Jan 2020
70 30% The Wedding Singer (1998) - Rated 18 Jan 2020
50 10% There's Something About Mary (1998) - Rated 18 Jan 2020
80 60% City Lights (1931) - Rated 18 Jan 2020
80 60% Nightcrawler (2014) - Rated 18 Jan 2020
50 10% Old School (2003) - Rated 18 Jan 2020
80 60% Starship Troopers (1997) - Rated 18 Jan 2020
100 95% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 18 Jan 2020