Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
itsirc

Cinema Addict - 2051 Film Ratings

Member Since: Sep 11, 2010

Location: Romania

more Recent Ratings
29 5% Barbarella (1968) - May 27, 2020
61 44% Pierrot le fou (1965) - May 26, 2020
37 9% The End (1953) - May 25, 2020
49 17% Tony Manero (2008) - May 24, 2020
72 79% Leave No Trace (2018) - May 24, 2020
59 36% Searching for Sugar Man (2012) - May 23, 2020
73 82% Something, Anything (2014) - May 23, 2020
69 68% The Tales of Hoffmann (1951) - May 23, 2020
58 34% Earth (1930) - May 23, 2020
29 5% Southland Tales (2007) - May 03, 2020