itsnastasya

itsnastasya
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2018
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 02 Aug 2018
90 54% The Danish Girl (2015) - Rated 02 Aug 2018
85 33% Ingrid Goes West (2017) - Rated 02 Aug 2018
90 54% Everything Sucks! (2018) - Rated 02 Aug 2018
75 16% Irreplaceable You (2018) - Rated 02 Aug 2018
90 54% Patrick Melrose (2018) - Rated 02 Aug 2018
75 16% Black Panther (2018) - Rated 02 Aug 2018
75 16% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 02 Aug 2018
80 23% Ready Player One (2018) - Rated 02 Aug 2018
85 33% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 02 Aug 2018