ivannn

ivannn
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2015
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 26% Letters to Juliet (2010) - Rated 15 Feb 2016
65 19% Populaire (2012) - Rated 15 Feb 2016
80 53% Be Cool (2005) - Rated 06 Feb 2016
80 53% American Pie (1999) - Rated 23 Jan 2016
90 88% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 23 Jan 2016
85 80% Mindhunters (2004) - Rated 23 Jan 2016
80 53% The Proposal (2009) - Rated 23 Jan 2016
50 3% Planes (2013) - Rated 20 Dec 2015
80 53% Cars (2006) - Rated 20 Dec 2015
80 53% Pearl Harbor (2001) - Rated 07 Dec 2015