Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
iwykfH

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
70 59% Total Recall (1990) - Jan 18, 2020
90 86% Heat (1995) - Jan 18, 2020
80 72% Rebecca (1940) - Jan 18, 2020
50 22% The Golden Compass (2007) - Jan 18, 2020
60 36% Rango (2011) - Jan 18, 2020
30 13% Richie Rich (1994) - Jan 18, 2020
80 72% Alice in Wonderland (1951) - Jan 18, 2020
95 95% The Usual Suspects (1995) - Jan 18, 2020
60 36% Hulk (2003) - Jan 18, 2020
20 4% Scary Movie (2000) - Jan 18, 2020