ix7

ix7
Movie Buff - 350 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 86% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 26 Mar 2024
34 12% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 03 Mar 2023
53 29% Palm Springs (2020) - Rated 03 Mar 2023
29 8% Warcraft (2016) - Rated 03 Mar 2023
40 18% Pokémon Detective Pikachu (2019) - Rated 25 Nov 2022
33 11% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 25 Nov 2022
34 12% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 25 Nov 2022
44 21% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 25 Nov 2022
52 28% Jurassic World (2015) - Rated 25 Nov 2022
84 86% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 25 Nov 2022