Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ixl6d1

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 16, 2019

more Recent Ratings
35 15% Captain America: Civil War (2016) - Apr 16, 2019
60 70% The Legend of Zorro (2005) - Apr 16, 2019
55 55% Poltergeist (1982) - Apr 16, 2019
85 85% Manhattan (1979) - Apr 16, 2019
45 35% Beverly Hills Cop (1984) - Apr 16, 2019
20 5% A Nightmare on Elm Street (1984) - Apr 16, 2019
90 95% Match Point (2005) - Apr 16, 2019
60 70% Hotel Rwanda (2004) - Apr 16, 2019
40 25% Con Air (1997) - Apr 16, 2019
50 45% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 16, 2019