izefferino13

izefferino13
Film Freak - 705 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 06 Dec 2022
88 64% Persepolis (2007) - Rated 18 May 2020
50 8% The Cove (2009) - Rated 21 Nov 2019
85 42% The Blues Brothers (1980) - Rated 21 Nov 2019
84 37% Shine (1996) - Rated 21 Nov 2019
85 42% Free Solo (2018) - Rated 21 Nov 2019
88 64% The Face of Another (1966) - Rated 21 Nov 2019
80 27% The Son (2002) - Rated 21 Nov 2019
85 42% Another Woman (1988) - Rated 21 Nov 2019
87 54% Little Dieter Needs to Fly (1997) - Rated 21 Nov 2019