izeytinci

izeytinci
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% Invictus (2009) - Rated 30 Jul 2017
80 65% 21 Jump Street (2012) - Rated 30 Jul 2017
65 7% Tesis (1996) - Rated 30 Jul 2017
75 37% The Big Lebowski (1998) - Rated 30 Jul 2017
95 96% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 30 Jul 2017
90 92% I Saw the Devil (2010) - Rated 30 Jul 2017
90 92% American Psycho (2000) - Rated 30 Jul 2017
80 65% Taxi Driver (1976) - Rated 30 Jul 2017
70 17% Jarhead (2005) - Rated 30 Jul 2017
75 37% A Separation (2011) - Rated 30 Jul 2017