Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
izliyorum

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Mar 29, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out izliyorum's...
78 58% Like Stars on Earth (2007) - Mar 29, 2019
71 20% Dhoom: 3 (2013) - Mar 29, 2019
75 45% 3 Idiots (2009) - Mar 29, 2019
79 75% Ghajini (2008) - Mar 29, 2019
68 12% P.K. (2014) - Mar 29, 2019
72 29% Dangal (2016) - Mar 29, 2019
79 75% The Guilty (2018) - Mar 29, 2019
73 37% Revolutionary Road (2008) - Mar 29, 2019
64 4% The Wolf of Wall Street (2013) - Mar 29, 2019
81 87% Titanic (1997) - Mar 29, 2019