Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
izuu

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Oct 20, 2019

Location: Czech Republic

more Recent Ratings
39 20% Nine Dead (2010) - Oct 27, 2019
50 73% Vacancy (2007) - Oct 22, 2019
20 2% Cam (2018) - Oct 21, 2019
49 69% Deathgasm (2015) - Oct 21, 2019
40 31% The Perfection (2018) - Oct 21, 2019
42 45% Possession (1981) - Oct 21, 2019
45 62% Sleepy Hollow (1999) - Oct 21, 2019
70 89% Girl, Interrupted (1999) - Oct 20, 2019
40 31% Pet Sematary (1989) - Oct 20, 2019
40 31% Escape Room (2019) - Oct 20, 2019