We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
izwt936g

Celluloid Junkie - 4064 Film Ratings

Member Since: Jul 6, 2016

more Recent Ratings
Check out izwt936g's...
71 63% Intolerable Cruelty (2003) - Dec 24, 2018
12% The Man Who Wasn't There (2001) - Dec 24, 2018
48 38% The Hudsucker Proxy (1994) - Dec 24, 2018
57 46% Spies Like Us (1985) - Dec 24, 2018
96 93% Raising Arizona (1987) - Dec 24, 2018
93 89% Miller's Crossing (1990) - Dec 24, 2018
96 93% Barton Fink (1991) - Dec 24, 2018
3% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Dec 24, 2018
100 98% The Big Lebowski (1998) - Dec 24, 2018
100 98% Pygmalion (1938) - Dec 24, 2018