izziebarakat

izziebarakat
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2013
Location: Liverpool, Merseyside, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 4% Orphan (2009) - Rated 23 Jul 2013
80 40% Django Unchained (2012) - Rated 23 Jul 2013
88 71% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Jul 2013
0% Movie 43 (2013) - Rated 23 Jul 2013
90 80% Monsters University (2013) - Rated 23 Jul 2013
75 21% Pitch Perfect (2012) - Rated 23 Jul 2013
80 40% Taken (2008) - Rated 09 Mar 2013
100 98% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 03 Mar 2013
"This is my all time favourite film. Funny, timeless, easy to watch and amazing performances throughout."
98 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 03 Mar 2013
80 40% Cloverfield (2008) - Rated 03 Mar 2013