Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
j0exgS

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
94 95% The Martian (2015) - Jan 18, 2020
85 88% The Matrix Reloaded (2003) - Jan 18, 2020
70 57% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 18, 2020
85 88% The Hunger Games (2012) - Jan 18, 2020
76 72% Cast Away (2000) - Jan 18, 2020
75 67% Rain Man (1988) - Jan 18, 2020
95 98% Interstellar (2014) - Jan 18, 2020
75 67% Alien 3 (1992) - Jan 18, 2020
60 34% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 18, 2020
60 34% Transformers (2007) - Jan 18, 2020