Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
j1TOS6

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

more Recent Ratings
100 90% Watchmen (2009) - Sep 08, 2019
86 65% The Grand Budapest Hotel (2014) - Sep 08, 2019
100 90% Blade Runner 2049 (2017) - Sep 08, 2019
70 15% The Illusionist (2006) - Sep 08, 2019
80 30% The Lego Movie (2014) - Sep 08, 2019
50 5% Evolution (2001) - Sep 08, 2019
85 50% Interstellar (2014) - Sep 08, 2019
95 75% Iron Man (2008) - Sep 08, 2019
85 50% Kick-Ass (2010) - Sep 08, 2019
80 30% The Prestige (2006) - Sep 08, 2019