Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
j1sfHO

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 9, 2018

more Recent Ratings
70 % Lost in Translation (2003) - Dec 09, 2018
95 % Big Fish (2003) - Dec 09, 2018
80 % The Notebook (2004) - Dec 09, 2018
80 % Walk the Line (2005) - Dec 09, 2018
95 % Mystic River (2003) - Dec 09, 2018
85 % Mulholland Drive (2001) - Dec 09, 2018
80 % High Fidelity (2000) - Dec 09, 2018
80 % Rear Window (1954) - Dec 09, 2018
95 % Amélie (2001) - Dec 09, 2018
80 % Saving Private Ryan (1998) - Dec 09, 2018