Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
j1t4k2

Flick Fan - 80 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2020

more Recent Ratings
85 78% The Proposal (2009) - Jul 15, 2020
65 40% Spaceballs (1987) - Jul 15, 2020
70 47% Me, Myself & Irene (2000) - Jul 15, 2020
75 57% Big Daddy (1999) - Jul 15, 2020
65 40% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jul 15, 2020
40 22% Birdman (2014) - Jul 15, 2020
80 70% Catch Me If You Can (2002) - Jul 15, 2020
75 57% The Wedding Singer (1998) - Jul 15, 2020
65 40% Click (2006) - Jul 15, 2020
70 47% The Breakfast Club (1985) - Jul 15, 2020