Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
j5Gvix

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2019

more Recent Ratings
70 13% Jurassic Park III (2001) - Dec 28, 2019
85 54% The Matrix Revolutions (2003) - Dec 28, 2019
80 31% Slumdog Millionaire (2008) - Dec 28, 2019
85 54% Limitless (2011) - Dec 28, 2019
55 4% 2012 (2009) - Dec 28, 2019
99 95% Breaking Bad (2008) - Dec 28, 2019
81 40% The Incredible Hulk (2008) - Dec 28, 2019
71 22% I Am Legend (2007) - Dec 28, 2019
95 86% Ice Age: The Meltdown (2006) - Dec 28, 2019
91 77% Mission: Impossible (1996) - Dec 28, 2019