Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
j9jBEn

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2018

more Recent Ratings
70 20% Sicario (2015) - Sep 13, 2018
80 41% Lethal Weapon 4 (1998) - Sep 13, 2018
20 4% Kingsman: The Secret Service (2015) - Sep 13, 2018
95 87% Rear Window (1954) - Sep 13, 2018
90 79% Back to the Future Part II (1989) - Sep 13, 2018
78 29% Lady in the Water (2006) - Sep 13, 2018
89 66% Old School (2003) - Sep 13, 2018
89 66% Wayne's World (1992) - Sep 13, 2018
85 54% The Breakfast Club (1985) - Sep 13, 2018
80 41% Gangs of New York (2002) - Sep 13, 2018