Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jGL7fv

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2018

more Recent Ratings
80 64% Ghost in the Shell (1995) - Sep 18, 2018
80 64% Billy Madison (1995) - Sep 18, 2018
80 64% A Scanner Darkly (2006) - Sep 18, 2018
75 55% This Is Spinal Tap (1984) - Sep 18, 2018
70 45% Click (2006) - Sep 18, 2018
65 34% Hancock (2008) - Sep 18, 2018
90 89% Beetlejuice (1988) - Sep 18, 2018
65 34% Up (2009) - Sep 18, 2018
95 96% Ghostbusters (1984) - Sep 18, 2018
30 2% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Sep 18, 2018