jackKY

jackky
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 47% The King of Comedy (1982) - Rated 01 Sep 2013
90 81% The Godfather: A Novel for Television (1977) - Rated 01 Sep 2013
82 68% Die Hard (1988) - Rated 01 Sep 2013
80 60% Dylan Moran: Like, Totally (2006) - Rated 14 Feb 2013
90 81% Downfall (2004) - Rated 14 Feb 2013
90 81% Requiem for a Dream (2000) - Rated 14 Feb 2013
100 98% The Sting (1973) - Rated 14 Feb 2013
100 98% L.A. Confidential (1997) - Rated 14 Feb 2013
65 29% Django Unchained (2012) - Rated 14 Feb 2013
65 29% In the Loop (2009) - Rated 14 Feb 2013