jack bauer
Bio: a big movie and tv buff ...
Recent Ratings
Check out jack bauer's...
70 33% | Moon (2009) - Rated 31 Mar 2015 |
66 15% | Zoolander (2001) - Rated 31 Mar 2015 |
82 84% | District 9 (2009) - Rated 31 Mar 2015 |
80 79% | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 31 Mar 2015 |
68 21% | The Machinist (2004) - Rated 31 Mar 2015 |
65 10% | The Italian Job (2003) - Rated 31 Mar 2015 |
78 71% | Dances with Wolves (1990) - Rated 31 Mar 2015 |
65 10% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Rated 31 Mar 2015 |
70 33% | Transformers (2007) - Rated 31 Mar 2015 |
75 60% | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 31 Mar 2015 |