jackallison

jackallison
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% Back to the Future (1985) - Rated 02 Apr 2017
80 32% Get Out (2017) - Rated 02 Apr 2017
95 79% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 02 Apr 2017
40 8% Logan (2017) - Rated 02 Apr 2017
100 94% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 02 Apr 2017
85 44% El Topo (1970) - Rated 02 Apr 2017
90 58% Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - Rated 02 Apr 2017
95 79% The Master (2012) - Rated 02 Apr 2017
80 32% Solaris (1972) - Rated 02 Apr 2017
90 58% Fargo (1996) - Rated 02 Apr 2017