jackbitter

jackbitter
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2010
Location: Curitiba, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Cube (1997) - Rated 31 Oct 2010
90 84% Batman Begins (2005) - Rated 31 Oct 2010
90 84% 300 (2007) - Rated 31 Oct 2010
50 23% Van Helsing (2004) - Rated 31 Oct 2010
30 3% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 31 Oct 2010
40 11% The Prince of Egypt (1998) - Rated 31 Oct 2010
50 23% The Majestic (2001) - Rated 31 Oct 2010
65 50% The Devil's Rejects (2005) - Rated 31 Oct 2010
80 61% 12 Monkeys (1995) - Rated 31 Oct 2010
60 38% Braveheart (1995) - Rated 31 Oct 2010