Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jackdoh

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2020

Location: Japan

more Recent Ratings
70 31% The Internship (2013) - Jun 12, 2020
100 93% Inception (2010) - Jun 12, 2020
90 83% Westworld (2016) - Jun 12, 2020
85 75% La casa de papel (2017) - Jun 12, 2020
80 58% eXistenZ (1999) - Jun 12, 2020
80 58% The Animatrix (2003) - Jun 12, 2020
85 75% The Matrix Revolutions (2003) - Jun 12, 2020
80 58% The Matrix Reloaded (2003) - Jun 12, 2020
100 93% The Matrix (1999) - Jun 12, 2020
100 93% The Wire (2002) - Jun 12, 2020