jackjohn

jackjohn
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 04 May 2018
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 82% Spotlight (2015) - Rated 04 May 2018
100 92% Les Misérables (2012) - Rated 04 May 2018
100 92% Before Sunset (2004) - Rated 04 May 2018
97 77% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 04 May 2018
90 32% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 04 May 2018
91 38% Into the Wild (2007) - Rated 04 May 2018
80 14% Titanic (1997) - Rated 04 May 2018
70 9% Now You See Me (2013) - Rated 04 May 2018
88 26% The Machinist (2004) - Rated 04 May 2018
88 26% The Terminal (2004) - Rated 04 May 2018