jackmitch

jackmitch
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2009
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% The Shining (1980) - Rated 07 Jan 2009
95 83% Kids (1995) - Rated 07 Jan 2009
80 48% It's All Gone Pete Tong (2004) - Rated 07 Jan 2009
98 92% Human Traffic (1999) - Rated 07 Jan 2009
95 83% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 07 Jan 2009
85 57% Drugstore Cowboy (1989) - Rated 07 Jan 2009
99 98% Brick (2005) - Rated 07 Jan 2009
95 83% Blow (2001) - Rated 07 Jan 2009
90 70% The Basketball Diaries (1995) - Rated 07 Jan 2009
90 70% Almost Famous (2000) - Rated 07 Jan 2009