jackp87

jackp87
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 28% The Hunger Games (2012) - Rated 24 Nov 2013
84 72% The Godfather: Part II (1974) - Rated 24 Nov 2013
74 49% Jules and Jim (1962) - Rated 24 Nov 2013
87 78% The Seventh Seal (1957) - Rated 24 Nov 2013
79 61% Sansho the Bailiff (1954) - Rated 24 Nov 2013
40 4% The Counselor (2013) - Rated 20 Nov 2013
40 4% The Matrix (1999) - Rated 20 Nov 2013
91 82% The Godfather (1972) - Rated 17 Nov 2013
71 40% Late Spring (1949) - Rated 17 Nov 2013
50 13% Ender's Game (2013) - Rated 17 Nov 2013