jacobdr

jacobdr
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2013
Location: Maryville, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 93% Toy Story (1995) - Rated 17 Aug 2013
88 85% In the Mood for Love (2000) - Rated 17 Aug 2013
100 99% The Iron Giant (1999) - Rated 17 Aug 2013
84 74% Ordinary People (1980) - Rated 17 Aug 2013
78 56% Blood Simple (1984) - Rated 17 Aug 2013
84 74% My Left Foot (1989) - Rated 17 Aug 2013
80 63% Young Frankenstein (1974) - Rated 17 Aug 2013
74 43% Man on the Moon (1999) - Rated 17 Aug 2013
73 40% The Prestige (2006) - Rated 17 Aug 2013
70 30% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 17 Aug 2013