jacobian

jacobian
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 86% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 24 Sep 2007
92 86% Delicatessen (1991) - Rated 24 Sep 2007
97 96% Andrei Rublev (1966) - Rated 20 Aug 2007
15 4% The Patriot (2000) - Rated 18 Aug 2007
93 89% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 18 Aug 2007
90 82% After Midnight (2004) - Rated 18 Aug 2007
89 79% Amadeus (1984) - Rated 18 Aug 2007
90 82% Hedwig and the Angry Inch (2001) - Rated 18 Aug 2007
89 79% City of God (2002) - Rated 18 Aug 2007
82 62% The Producers (2005) - Rated 18 Aug 2007