jacobleblanc

jacobleblanc
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jacobleblanc's...

40 4% Midsommar (2019) - Rated 22 Sep 2019
93 75% The Witch (2016) - Rated 15 Sep 2018
85 44% The Devil's Backbone (2001) - Rated 15 Sep 2018
93 75% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 08 Feb 2018
98 89% WALL·E (2008) - Rated 08 Feb 2018
92 71% Office Space (1999) - Rated 08 Feb 2018
96 85% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Feb 2018
0% Click (2006) - Rated 08 Feb 2018
20 2% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 08 Feb 2018
81 32% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 08 Feb 2018