jag237
Recent Ratings
Check out jag237's...
91 89% | Dune (2021) - Rated 25 Mar 2024 |
93 91% | Birdman (2014) - Rated 25 Mar 2024 |
98 99% | Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 25 Mar 2024 |
97 97% | Arrival (2016) - Rated 25 Mar 2024 |
97 97% | Ex Machina (2015) - Rated 25 Mar 2024 |
96 95% | Annihilation (2018) - Rated 25 Mar 2024 |
94 92% | Men (2022) - Rated 25 Mar 2024 |
96 95% | Beau Is Afraid (2023) - Rated 25 Mar 2024 |
77 43% | Fingernails (2023) - Rated 18 Mar 2024 |
87 79% | Spaceman (2024) - Rated 17 Mar 2024 |