We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

jagardoden

jagardoden width="100" height="100"

Celluloid Junkie - 3491 Film Ratings

Member Since: Feb 15, 2017

Location: Constantinople, Turkey

Bio: unknown

more Recent Ratings

60 32% The Ridiculous 6 (2015) - Sep 24, 2022
73 59% Spider-Man: No Way Home (2021) - Sep 07, 2022
68 47% No Time to Die (2021) - Sep 07, 2022
62 36% Jungle Cruise (2021) - Sep 07, 2022
64 41% Ghostbusters: Afterlife (2021) - Sep 07, 2022
99 95% House of the Dragon (2022) - Aug 22, 2022
84 79% Finch (2021) - Aug 06, 2022
61 34% The Black Phone (2022) - Aug 06, 2022
70 52% The Gray Man (2022) - Aug 06, 2022
68 47% Obi-Wan Kenobi (2022) - Jun 20, 2022