jagen

jagen
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 24 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 74% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 13 Oct 2018
93 76% Shutter Island (2010) - Rated 04 Oct 2018
79 12% Shame (2011) - Rated 18 Sep 2018
94 79% The Seventh Seal (1957) - Rated 18 Sep 2018
87 44% Locke (2014) - Rated 10 Sep 2018
77 7% Carnage (2011) - Rated 08 Sep 2018
88 50% The Tenant (1976) - Rated 08 Sep 2018
94 79% Rosemary's Baby (1968) - Rated 07 Sep 2018
75 5% Repulsion (1965) - Rated 06 Sep 2018
95 86% Before Midnight (2013) - Rated 06 Sep 2018