Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jaj4LM

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
55 65% Hot Shots! Part Deux (1993) - Oct 03, 2020
60 80% Blade Runner 2049 (2017) - Oct 03, 2020
25 35% Flubber (1997) - Oct 03, 2020
15% The World Is Not Enough (1999) - Oct 03, 2020
65 95% Argo (2012) - Oct 03, 2020
5% Ghost (1990) - Oct 03, 2020
20 25% The Notebook (2004) - Oct 03, 2020
50 55% Annie Hall (1977) - Oct 03, 2020
60 80% A History of Violence (2005) - Oct 03, 2020
40 45% Van Helsing (2004) - Oct 03, 2020