jak1313

jak1313
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 46% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 31 Dec 2017
92 86% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 31 Dec 2017
84 66% Up (2009) - Rated 31 Dec 2017
96 96% L.A. Confidential (1997) - Rated 31 Dec 2017
75 46% Scarface (1983) - Rated 31 Dec 2017
92 86% Inglourious Basterds (2009) - Rated 31 Dec 2017
95 92% A Clockwork Orange (1971) - Rated 31 Dec 2017
95 92% Amélie (2001) - Rated 31 Dec 2017
88 75% Braveheart (1995) - Rated 31 Dec 2017
98 96% Reservoir Dogs (1992) - Rated 31 Dec 2017