Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jake.eike

Movie Buff - 344 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jake.eike's...
85 83% An Inconvenient Truth (2006) - Jul 06, 2018
85 83% Fargo (1996) - Jul 06, 2018
60 30% Horton Hears a Who! (2008) - Jul 06, 2018
75 55% Mona Lisa Smile (2003) - Jul 06, 2018
30 9% Ghost (1990) - Jul 06, 2018
45 16% I Am Legend (2007) - Jul 06, 2018
80 71% The Pelican Brief (1993) - Jul 06, 2018
35 11% Dirty Dancing (1987) - Jul 06, 2018
20 3% The Cable Guy (1996) - Jul 06, 2018
65 36% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 06, 2018