jakeowens

jakeowens
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2016
Location: Nashville, TN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% The BFG (2016) - Rated 08 Dec 2016
89 71% Hell or High Water (2016) - Rated 08 Dec 2016
72 29% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 08 Dec 2016
79 41% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 08 Dec 2016
90 75% The Lion King (1994) - Rated 08 Dec 2016
59 11% Kick-Ass (2010) - Rated 08 Dec 2016
82 48% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 08 Dec 2016
82 48% Gladiator (2000) - Rated 08 Dec 2016
80 43% Nightcrawler (2014) - Rated 08 Dec 2016
89 71% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 08 Dec 2016