Jakque73

jakque73
Movie Buff - 435 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 35% Romeo Must Die (2000) - Rated 17 Feb 2016
94 35% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 17 Feb 2016
96 59% Black Mask (1996) - Rated 17 Feb 2016
94 35% Parker (2013) - Rated 17 Feb 2016
96 59% The Mechanic (2011) - Rated 17 Feb 2016
93 28% Crank: High Voltage (2009) - Rated 17 Feb 2016
90 15% The Pink Panther (2006) - Rated 17 Feb 2016
95 46% Crank (2006) - Rated 17 Feb 2016
94 35% Transporter 2 (2005) - Rated 17 Feb 2016
96 59% The Italian Job (2003) - Rated 17 Feb 2016