jalapeniazo

jalapeniazo
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 82% Draft Day (2014) - Rated 27 Aug 2014
80 27% The Last Stand (2013) - Rated 29 Dec 2013
98 93% Despicable Me (2010) - Rated 09 Jul 2013
89 62% Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Rated 07 Jul 2013
87 57% Wall Street (1987) - Rated 07 Jul 2013
90 68% Too Big to Fail (2011) - Rated 07 Jul 2013
91 75% Margin Call (2011) - Rated 07 Jul 2013
96 88% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Jun 2013
79 24% Edward Scissorhands (1990) - Rated 06 Jun 2013
91 75% The Green Mile (1999) - Rated 06 Jun 2013