jalenalex

jalenalex
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Moonlight (2016) - Rated 08 Nov 2017
100 99% Her (2013) - Rated 08 Nov 2017
32 12% Avatar (2009) - Rated 08 Nov 2017
80 35% Paranormal Activity (2009) - Rated 08 Nov 2017
90 78% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 08 Nov 2017
86 57% Popstar: Never Stop Never Stopping (2016) - Rated 08 Nov 2017
86 57% The Prestige (2006) - Rated 08 Nov 2017
83 42% Boyz n the Hood (1991) - Rated 08 Nov 2017
86 57% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 08 Nov 2017
81 37% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 08 Nov 2017