Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jamalkoiyess

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Dec 21, 2017

Location: Lebanon

more Recent Ratings
Check out jamalkoiyess's...
88 37% Calvary (2014) - Nov 11, 2018
85 21% Chef (2014) - Sep 22, 2018
88 37% Walk the Line (2005) - Sep 22, 2018
80 6% Pulp Fiction (1994) - Jul 14, 2018
93 67% American Beauty (1999) - Jul 14, 2018
95 84% The Fountain (2006) - Jun 21, 2018
100 96% Black Sails (2014) - Jun 03, 2018
95 84% Her (2013) - May 31, 2018
100 96% Game of Thrones (2011) - May 28, 2018
93 67% La La Land (2016) - May 27, 2018