JamesClark

jamesclark
Film Freak - 594 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2014
Location: Lumphinnans, Fife, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 63% Scanners (1981) - Rated 07 May 2014
33 12% Never Been Kissed (1999) - Rated 07 May 2014
10 3% One Night at McCool's (2001) - Rated 07 May 2014
68 44% The Bourne Identity (2002) - Rated 07 May 2014
47 23% Casper (1995) - Rated 07 May 2014
86 79% Her (2013) - Rated 07 May 2014
99 98% Easy Rider (1969) - Rated 04 May 2014
30 10% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 24 Apr 2014
81 69% Léon: The Professional (1994) - Rated 24 Apr 2014
79 66% I Am Sam (2001) - Rated 24 Apr 2014