jameshunter

jameshunter
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 2% 2012 (2009) - Rated 17 Oct 2018
85 48% Spider-Man (2002) - Rated 17 Oct 2018
65 21% Honey I Blew Up the Kid (1992) - Rated 17 Oct 2018
90 63% Billy Elliot (2000) - Rated 17 Oct 2018
60 17% Tarzan (1999) - Rated 17 Oct 2018
80 37% Clerks II (2006) - Rated 17 Oct 2018
85 48% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 17 Oct 2018
80 37% The Book of Eli (2010) - Rated 17 Oct 2018
100 89% Fantasia (1940) - Rated 17 Oct 2018
95 76% The Descent (2005) - Rated 17 Oct 2018