james_l

jamesl
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 56% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 20 Jun 2019
82 73% Run Lola Run (1998) - Rated 20 Jun 2019
80 65% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 20 Jun 2019
75 37% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 20 Jun 2019
81 70% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 07 Oct 2017
84 79% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 07 Oct 2017
89 92% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 08 Sep 2017
1% Highlander II: The Quickening (1991) - Rated 08 Sep 2017
77 47% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 08 Sep 2017
99 98% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 08 Sep 2017