jameslheard
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out jameslheard's...
75 37% | As Good As It Gets (1997) - Rated 23 Feb 2019 |
80 56% | Blade Runner (1982) - Rated 23 Feb 2019 |
85 75% | Intouchables (2011) - Rated 23 Feb 2019 |
85 75% | The Matrix (1999) - Rated 23 Feb 2019 |
80 56% | Braveheart (1995) - Rated 23 Feb 2019 |
85 75% | The Hangover Part II (2011) - Rated 23 Feb 2019 |
90 89% | Vanilla Sky (2001) - Rated 23 Feb 2019 |
90 89% | American Beauty (1999) - Rated 23 Feb 2019 |
80 56% | Star Trek (2009) - Rated 23 Feb 2019 |
90 89% | Gladiator (2000) - Rated 23 Feb 2019 |