jamesmagu

jamesmagu
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2021
Location: Norman, Ok, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

10 The Witch (2016) - Rated 26 Dec 2021
20 Army of the Dead (2021) - Rated 26 Dec 2021
100 The Perfection (2018) - Rated 26 Dec 2021
100 Unsane (2018) - Rated 26 Dec 2021
100 Us (2019) - Rated 26 Dec 2021
100 You Should Have Left (2020) - Rated 26 Dec 2021
100 Creep (2014) - Rated 26 Dec 2021
100 The Hunt (2020) - Rated 26 Dec 2021
100 Gerald's Game (2017) - Rated 26 Dec 2021
100 1922 (2017) - Rated 26 Dec 2021